Osobní web Tomáš Kosačík

 

Vítám Vás na mých stránkách. Moje jméno je Tomáš Kosačík a jsem autorem těchto stránek. Tento blog jsem vytvořil jako prostor, kde bych chtěl sdělit své názory, zkušenosti a rady, které mohou jiným pomoci. Vyzkoušel jsem si řadu profesí od brigádníka v pekárně, montéra na stavbě, lisovače odpadu až po obchodního zástupce u pojišťovny, obchodního konzultanta rádia, práce pro realitní kancelář, manažer a personalistu v jedné osobě, manažera obchodní skupiny až po regionálního ředitele. Během všech těchto profesí jsem se taky věnoval svým online projektům jako affiliate manažer a zabýval jsem se tvorbou web stránek a internetovému marketingu.

Chcete se se mnou spojit? Napište mi na Facebook nebo email.

Tomáš Kosačík | Vytvořte si vlastní štítek
 Rád si Vás přidám do přátel.

Můžete mě taky kontaktovat na emailu: 

tomas.kosacik @ gmail.com

Do dělám nyní? Snažím se předat své zkušenosti.

Poslední roky jsem se rozhodl vydat na vlastní cestu jen z toho důvodu, že u všech profesí jsem se musel někomu za něco zpovídat a často má práce pohořela díky špatným rozhodnutím jiných. Vždy mě ale naplňovala práce, kde jsem viděl, že můžu pomoci jiným. Víte, je možné vydělávat miliony, ale pokud Vás to nebaví, tak je ta práce k ničemu. Proto dělám to, co mě baví a co někomu jinému pomůže. Za rok 2013 jsem vytvořil 2 projekty a nemám s nimi zrovna malé úmysly.

____________________________________________________________________________________________________________

HledačPráce.cz se stane největší pomocnou rukou pro lidi hledající práci.

Tomáš KosačíkZa 4 roky práce při výběru uchazečů jsem se naučil mnoho o tom, co na firmy zapůsobí a co ne. Nyní tyto rady předávám dále lidem. Ze začátku jsem sám netušil, jestli to bude fungovat. Ale povedlo se. Projekt si každý den získává další klienty a reference mi zas dávají další chuť do práce.

Pokud chcete získat úspěšné životopis, motivační dopisy, které zaujmou, moje tipy, jak odpovídat u pohovoru a jaké odpovědi na firmy zapůsobí, můžete najít informace přímo na stránce projektu.

BřicháčTom.cz je portál s informacemi, jak jsem zhubl 24 kg a nepřibral zpět.

břicháč TomVlastně od malička jsem byl spíše oplácaný a pořád bojoval s nadváhou. Neustálým přibíráním a hubnutím. Když jsem se dostal na váhu 107 kg minulý rok, tak jsem se rozhodl, že tohle už jsem doslova tlustý jak prase a dál to tak nejde. Rozhodl jsem se najít vlastní cestu hubnutí, protože pro mě bylo důležité, abych zpět nepřiznal a hlavně poznal, co jak na tělo působí a měl navždy pokoj. A z toho pohledu se vše perfektně povedlo. Mám nyní už skoro 27 kg dole a i když hřeším jak se dá, tak tělo nepřibírá.

Nemám rád slabochy, závistivce a lidi, kteří raději utečou, než aby si stáli za svým názorem.

Řídím se heslem:

Být odlišný znamená úspěch

Články, které Vás nejvíc zaujaly

 

© 2013 : | Ochrana osobních údajů | Vytvořil: Machi | Sitemap