Moje služby a konzultace

 »  Osobní konzultace, které poskytuji  «

Tomáš KosačíkNemám rád chytráky, hlupáky a lidi, kteří se sami označují za kouče a nemají žádné zkušenosti z praxe. Praxe je totiž džungle, kde neplatí žádné teoretické poučky. Proto se ani neoznačuji za kouče. Můžu Vám předat to, co jsem si za roky vydřel a co mi fungovalo a vydělalo mi peníze. Je to ověřený návod zkušenostmi. Rád mluvím k věci, i když to není vždy příjemné. Ale nutné, abyste mohli uspět. Bavit se budeme o tom, o čem Vy budete chtít a co potřebujete.

Mně moje postupy ušetřily spoustu času, peněz a nervů. Konzultace přes Skype online nebo osobně. Osobní konzultace poskytuji v těchto městech: Praha (příplatek 1000 Kč), Brno, Ostrava, Olomouc, Zlín (příplatek 500 Kč).

Jak získat co nejrychleji práci a vyhrát výběrové řízení

Několik let jsem sám vybíral uchazeče do práce. Vím jak zaujmete druhou stranu. Poradím Vám:

› jak hledat práci jiným způsobem a co musíte přesně udělat

› podívám se na Váš životopis a společně ho upravíme do ideální podoby

› zhodnotím Váš motivační dopis a ukážu Vám, jak vytvořit ten, který uspěje

› poskytnu Vám mé rady a doporučení k chování u pohovoru, správné odpovědi a pohovor si se mnou vyzkoušíte

› pokud si nevěříte, tak se spolu zaměříme na to, abyste si zvedli výrazně sebevědomí

› Konzultace 2 hodiny přes Skype nebo osobně – cena 2000 Kč vč. DPH. Napište mi

Jak vydělat peníze na internetu a uživit se tím 

Rady v oblasti úspěchu na internetu a internetovém marketingu. Vlastním internetové projekty již 8 let, za tu dobu jsem jich vytvořil stovky. V roce 2009 jsem se umístil v TOP5 (mezi affiliate partnery z několika tisíc členů) v prodeji pro společnost Invia.cz a zprostředkoval jsem prodej přes 1000 zájezdů během několika měsíců. Můžu Vám poradit, jak začít vydělávat na internetu, co funguje a čím neztrácet čas. Zjistíme spolu, co byste ideálně mohli dělat, aby Vás to bavilo a bylo to výdělečné.

Ušetříte několik let tvrdé práce a dřiny s nejistým výsledkem. Poradím Vám jaké šablony, jaký hosting, jak nainstalovat systém, jak za vše maximálně ušetřit a co nejvíce vytěžit. Všechny mé projekty jsem rozjížděl s rozpočtem několik tisíc a dosáhl zisků stovek tisíc.

Měli byste ale vědět, že i s mými radami Vás to bude stát hodně práce a tu já za Vás neudělám. Ale ukážu Vám, jak nejrychleji a nejúspěšněji. › Konzultace 2 hodiny přes Skype nebo osobně – cena 5000 Kč vč. DPH. Napište mi

Osobní rozvoj, jak uspět, vydělat peníze a uspět v čemkoliv

Nevěříte si a nevíte jak dál? Podnikáte a nedaří se Vám? Nebo chcete změnit práci a nevíte, co byste chtěli dělat? Chcete zvýšit sebevědomí? Pomůžu Vám se z toho všeho vyhrabat, poradit Vám nejlepší cestu a uspět. Sleduji aktuální trendy a sám mám vyzkoušené postupy, které fungovaly. I já jsem zabil spoustu času neefektivními postupy a utratil jsem zbytečně spoustu peněz a ztratil čas. Začněte jinak hned. Osobní kontakt Vám pomůže nejvíce. › Konzultace 2 hodiny přes Skype nebo osobně – cena 3000 Kč vč. DPH. Napište mi

Jak se stát lídrem v MLM

Chcete se zabývat systémem prodeje v MLM? Pracoval jsem u jedné společnosti, kde jsem se vypracoval na nejvyšší pozici a stal jsem se TOP lídrem. Vybudoval jsem základnu desítek manažerů a stovek obchodních zástupců. Poradím Vám, jak toho můžete dosáhnout taky. Zhodnotím Váš systém a pomůžu Vám s rozvojem, marketingem, obchodními schůzkami. Můj systém byl odlišný, než využívala většina a jen to mi pomohlo uspět. › Konzultace 2 hodiny přes Skype nebo osobně – cena 3000 Kč vč. DPH. Napište mi

Osobní konzultace pro firmy – rozvoj a marketing

Nabízím předání svých zkušenosti s rozvojem a marketingem společností. Všechny své projekty i obchodní sítě jsem vybudoval s miminem kapitálu do vysokých obratů během několika měsíců. Pokud Vaše firma potřebujete zvýšit zisky s minimem nákladů, můžu Vám pomoci. Je možné domluvit i individuální školení pro Vaše zaměstnance.  Můžu Vám pomoci zejména v těchto oblastech:

efektivní nábor a přijímání nových pracovníků do firmy

› rozvoj firmy a efektivní marketing zejména na internetu

› efektivní činnost obchodní sítě, jejich školení a motivace

› osobní blog firmy, jak udržet kontakt se zákazníky a nové techniky, jak získat nové

› Konzultace, individuální doporučení, návrh a rozpis nutných kroků – cena 50 000 Kč vč. DPH. Napište mi