Letní počasí na dovolené v Primorsku

 

Dovolená v Primorsku, v jednom ze tří nejoblíbenějších letovisek Bulharska, je u Čechů oblíbená díky nižší ceně oproti jiným evropským destinacím a také pro širokou škálu možností, jak se na dovolené zabavit a kam podniknout výlet.

Seznamte se s bulharským Primorskem

Primorsko se nachází cca. 50 km jižně od města Burgas, kam létají i letadla, pokud máte do Primorska namířeno. Primorsko, toto rozlehlé letovisko, vzniklo z malé rybářské vesničky. Dnes se tu procházíte po ulicích okolo restaurací, stánků s občerstvením, obchodů, penzionů a hotelů. Písčité pláže v Primorsku jsou široké a dlouhé, takže se na ně vleze opravdu každý. Prohánět se v moři můžete na „banáně“, s padákem za motorovým člunem nebo si zasurfovat. Především nízké ceny dovolují turistům dopřávat si jídla a pamlsků, kolik je libo. Proto bývají zájezdy do Primorska často skoro celé vyprodané.

V létě vás počasí v Primorsku nezklame

Nejvhodnějšími měsíci na dovolenou v Primorsku jsou červenec a srpen, to je zde opravdu nejtepleji, přijet sem můžete samozřejmě i v červnu nebo v září, ale to už není hlavní sezóna, některé obchody nemají ještě otevřeno nebo naopak mají už zavřeno a počasí není tak hřejivé. Každopádně na dovolené do Primorska ušetříte a ještě si užijete moře a sluníčka. Z našich zájezdů Last Minute si možná vyberete už nyní…

© 2013 : | Ochrana osobních údajů | Vytvořil: Machi | Sitemap