Jak rychle zhubnout s běžnou stravou

Máte nadváhu? Pojďte hubnout! Já mám mínus 27 Kg

Nehledejte jen další a další diety, které Vám nepomohly zhubnout a jen jste si zpomalili metabolismus. Taky jsem je hledal a nakonec jsem si musel vytvořit vlastní systém hubnutí. Hledal jsem návody a doporučení celý rok. Testoval jsem různé způsoby, utratil jsem za to tisíce. Kupoval jsem si různé přípravky, které zaručovaly rychlé zhubnutí a stejně mi byly na nic.

Každý měsíc a později i každý týden jsem absolvoval měření na zjištění tuku v těle, abych zjistil, co na mě účinkuje a díky čemu přibírám. Nakonec jsem všechny přípravky na hubnutí a spalování tuku vyhodil a využíval jen běžnou stravu.

pred_po

Naučil jsem se, jak tělo reaguje a jak ho donutit hubnout!

Vůbec není nutné počítat kalorie ani zjišťovat optimální tepovou frekvenci pro spalování tuku. Důležité je co jíte a kdy to jíte. To je základ. Základ taky je zrychlit metabolismus naprosto přirozenou cestou a naučit tělo, aby spalovalo tuky samo i když spíte.

Původně jsem měl 107 kg. Dnes mám 80 kg a můžu si dovolit jíst i běžná jídla, pokud dodržuji moje zásady. Za ten rok u mě žádný JO-JO efekt nepřišel a teď vím, že ani nepřijde. Nemám jen jeden jídelníček, ale několik jídelníčků. Tělo je totiž potřeba šokovat! Každý postup na Vaše tělo funguje jen určitou dobu a potom si na něj tělo zvykne. Nesmí si na nic zvyknout, protože potom přestane hubnout a ještě navíc začne přibírat.

Proč diety a běžné postupy nefungují?

Jednoduše proto, že každá dieta znamená omezení příjmu potravy. Vy sice zhubnete nějaké to kilo během týdne, ale za další 3 týdny se váha vrátí a máte ještě nějaké kila navíc. Hubněte tedy chytře a naučte tělo spalovat tuky přirozeně podle mých zkušeností.

Přečtěte si můj příběh, který Vám ukážu, co musíte dodržovat a čím se řídit. Nebuďte tlusťoši a získejte sebevědomí a budete i přitažliví pro okolí.

© 2013 : | Ochrana osobních údajů | Vytvořil: Machi | Sitemap